Українські M&A угоди

База M&A угод в Україні

Повна база угод злиттів і поглинань в Україні починаючи з 2015 року.

База M&A угод оновлюється по мірі надходження інформації про вже закриті або заплановані угоди.

Ви можете застосовувати різні фільтри до бази даних і експортувати результати в форматі Excel або PDF.

Останнє оновлення 08.01.2019

Останні новини на українському ринку M&A

  • 27 травня 2019 Прес-центр Dragon Capital офіційно заявив, що продає свою частку в компанії «Чумак». Покупець – найбільша в Азії агропромислова компанія – Wilmar International. 23 травня 2019 року АМКУ повідомив про дозвіл компанії «Flottotrade Limited» на придбання акцій «Crestone Investments Limited». Таким чином покупець забезпечив собі перевищення 50% голосів на керівному рівні компанії. Точна сума договору купівлі-продажу не озвучена. Чумак – компанія з виробництва харчування, заснована у 1996 році Карлом Стунером, Йоханом Боденом і Хансом Раузінг. Один з найбільших виробників продуктів харчування в Україні та переробників томатів у СНД. За рік переробляє до 100 тисяч тонн томатів. Виробляє соуси,…

  • 22 січня 2019 Прес-центр групи «ТАС» повідомив про підписання договору купівлі мережі аптек «КОСМО». Угоду планують завершити в першому кварталі 2019 року після винесення рішення Антимонопольного комітету. Генеральний директор мережі TAS Валерій Гудзенко зазначив, що головною особливістю покупки являється можливість отримати разом з мережею аптек кадри і технології, що забезпечили КОСМО краще зростання ефективності торгових точок. Компанія також запросила програміста мережі КОСМО для впровадження нового програмного забезпечення в аптечній мережі ТАС. Наглядову раду компанії очолить Валерій Гудзенко. Інвесткомпанія Atlas Advisors виступає фінансовим радником акціонерів КОСМО. Мережа аптек TAS входить до складу фінансово-промислової групи «ТАС», що належить Сергію Тігіпку. На сьогоднішній…

  • 23 листопада 2018 Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) заявив про плани інвестувати в найближчі 4-5 років 200 млн євро в виробничу базу балканської компанії Perutnina Ptuj. 20 листопада 2018 року на сайті Лондонської фондової біржі МХП повідомив про покупку 90,68% акцій Perutnina. Операцію планують закрити до кінця цього року.

  • 12 вересня 2018 Агрокомпанія Mriya Farming PLC (Великобританія) офіційно заявила про зміну власника. Саудівська компанія SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) викупила більшість активів групи «Мрія», серед яких технічний парк, об'єкти інфраструктури та компанії, які володіють правом оренди земельної банку.

  • 16 серпня 2018 На сайті Ірландської фондової біржі група «Метінвест» офіційно повідомила про купівлю приблизно за 190 млн доларів США до 24,99% акцій деяких активів коксівного вугілля в Україні. Дана угода стане однією з найбільших на металургійному ринку.

 

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Новини M&A

Книги з M&A