2 грудня 2019

У своєму прес-релізі STADA повідомила про покупку частини фармацевтичного бізнесу Biopharma.

Це одна з найбільших інвестицій в фармацевтику і бізнес України за останній час.

Група купує виробничі потужності у Білій Церкві.

Таким чином Biopharma стане частиною STADA, яка за словами генерального директора Пітера Гольдшмідт буде важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку з сильним місцевим виробництвом.

Акціонери Biopharma зберігають за собою бізнес з переробки плазми крові. За словами керуючого партнера Костянтина Єфименка компанія буде розвивати мережу центрів збору крові та розширюватися на міжнародному ринку.

Наразі очікується схвалення угоди в Україні. Завершити її планують цього місяця.

STADA Arzneimittel AG - виробник дженериків і споживчих товарів для здоров'я зі штаб-квартирою в Бад-Фільбелі (Німеччина). Продукція продається у 120 країнах. В Україні представлено близько 140 найменувань ліків. У 2018 році обсяг продажів склав 2330,8 млн євро, а прибуток - 503,5 млн євро.

Biopharma - українська компанія заснована в кінці 19 століття. Розробляє пробіотики та препарати на основі плазми крові, які експортує в більше 36 країн. Щорічно випускає близько 20 млн упаковок препаратів.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод