«Роснефть» продає свій ритейл в Україні
«Роснефть» продає свій ритейл в Україні

11 Січня 2016

Швейцарська Glusco Energy S. A. купує мережу автозаправних станцій в Україні, які належать «Роснефти». Неофіційним джерелом даної інформації є Антимонопольний Комітет України (АМКУ).

31 липня 2014

ВАТ «ЛУКОЙЛ» і австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH (AMIC) досягли принципової домовленості про продаж 100% участі ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», що володіє близько 240 АЗС і 6 нафтобазами на території України. Про це йдеться в прес-релізі компанії на офіційному сайті.

17 липня 2014

Як повідомляє видання delo.ua, з посиланням на повідомлення "Кременчукгазу" в системі розкриття інформації НКЦПФР, офшорна компанія Natural And Liquefied Petroleum Gas Plc (м. Дуглас, Острів Мен) збільшила свою частку в Публічному акціонерному товаристві з газопостачання та газифікації "Кременчукгаз" з 24% до 45,81% акцій. Відповідно, пакет акцій ТОВ "Група компаній "Співдружність" зменшився з 47,8099% до 26%.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод