Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

M&A Ukraine це платформа для фінансових і юридичних консультантів, аудиторських фірм та інших професіоналів, що працюють в сфері корпоративних фінансів та M&A.

База консультантів дозволяє середньому та великому бізнесу швидко знайти надійних професіоналів для реалізації угод з купівлі або продажу бізнесу, а також залученню фінансування.

Будь ласка, зареєструйтесь, щоб приєднатися до M&A Advisors Directory.

Вибір консультанта

  • На українському ринку працюють як міжнародні юридичні компанії, так і вітчизняні юридичні компанії. Відмінності між ними досить умовні, так як і там і там працюють переважно українці, які закінчили українські юридичні університети.

  • Українських фінансових консультантів, що працюють на ринку злиттів і поглинань, умовно можна поділити на три основні групи:

  • Роль юридичних консультантів при злиттях і поглинаннях полягає в тому, щоб допомогти клієнту продати або купити актив на максимально вигідних умовах і з мінімально можливими юридичними ризиками.

  • Фінансовий консультант контролює процес транзакції і координує роботу команди юристів, аудиторів та інших консультантів.