22 жовтня 2019

На сайті Варшавської фондової біржі польський Getin Holding S. A. повідомив про продаж своїх українських активів.

Згідно з підписаним Листом про наміри певний Фонд прямих інвестицій планує купити у емітента до 100% акцій Ідея Банку зі штаб-квартирою у Львові та до 100% акцій київського ТОВ Нью Фінанс Сервіс.

Фонд отримав право протягом 6 тижнів проводити дослідження компанії, а також юридичну експертизу. У разі її позитивного результату учасники перейдуть до розгляду умов угоди - розміру пакета акцій та частки угоди.

До 01.01.2020 р Фонд має права на ведення переговорів про продаж Ідея Банку та Нью Фінанс Сервіс. Дата закриття операції з продажу української частки компанії встановлена на перший квартал 2020 р.

Ім'я інвестиційного фонду залишається конфіденційним.

Відзначимо, що Лист про наміри не зобов'язує сторони завершувати операцію купівлі-продажу. АМКУ поки не отримував заявок на придбання Ідея Банку. Водночас, на Варшавській біржі акції холдингу підскочили на 14,5% - до 1,39 зл.

Ідея Банк (Плюс Банк) - заснований у 1989 р дочірній банк польської фінансової групи Getin Holding S.A. Його єдиним акціонером є фінансова група Getin Holding S.A. За розміром активів на 01.07.2019 банк займав 25 місце - 7,01 млрд грн. 01.10 регулятивний капітал становив 877,5 млн грн.

Бенефіціар Getin Holding S. A. - громадянин Мальти і Польщі Лешек Чарнецкі. Окрім українських і польських компаній холдинг має дочірні банки в Росії, Білорусі та Румунії.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод