IT Services Competence Platform, створена за підтримки Oaktree Capital Management та Cornerstone Partners, вітає нового учасника -  компанію CoreValue.

CoreValue - технологічна компанія з головним офісом у США та розробницькими центрами в Україні та Польщі, приєднується до IT Kontrakt в міжнародну фінансову корпорацію - IT Services Competence Platform. 

Глобальний M&A проект передбачає злиття з компаніями у Західній Європі, Скандинавських країнах та Америці. Внаслідок об’єднання, IT Services Competence Platform вже зараз налічує понад 2400 висококваліфікованих інженерів в Україні, Польщі та Малайзії. Це дає можливість досягти нового масштабу потужностей та потенціалу співпраці з клієнтами з різних куточків світу.

«Ми покладаємо великі надії на наші інвестиції у IT Services Competence Platform. Стратегічна цінність платформи полягає у тому, що тепер ми маємо можливість пропонувати високоякісні послуги, експертні знання та найвищі компетенції світовому бізнесу.» - Пшемислав Крич, засновник Cornerstone Partners.

«Ми раді долучитись до IT Services Competence Platform на черговому етапі розвитку і я повністю відданий своєму внеску до стратегії зростання. CoreValue надає глобальним клієнтам інноваційні, надійні та ефективні технологічні рішення. Ми успішно застосовуємо перевірені методології та продовжуємо зростати, інвестуємо в нашу команду та наближаємося до нових ринків,» - Ігор Кругляк, засновник CoreValue, Executive Chief of Delivery в IT Services Competence Platform.

CoreValue - світова IT-компанія, що вже понад 13 років займається розробкою програмного забезпечення і надає послуги з впровадження хмарних CRM систем, інтеграції платформи Salesforce,  мобільних і веб-додатків для фармацевтичної, медичної та фінансової індустрій. CoreValue працює у 8 офісах в Україні: в Києві, Львові, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку та Вінниці. Більше інформації на сайті: corevalue.net.

IT Kontrakt був заснований у 2004 році. Компанія спеціалізується у галузі аутсорсингу ІТ-послуг для фармацевтики, автомобільного сектору, фінансів, IT та телекомунікацій. Більше інформації на сайті: itkontrakt.com.

Oaktree Capital Management - лідер серед світових інвесторів, з активами під управлінням у $124 млрд. Компанія налічує понад 900 співробітників та має офіси у 18 містах світу. Більше інформації на сайті: oaktreecapital.com.

Cornerstone Partners є приватною інвестиційною компанією, що діє з 2001 року. Cornerstone інвестує в приватні операції з акціями в Польщі, Центральній та Східній Європі. Більше інформації на сайті: cornestone.com.

Legal High School запрошує на річне навчання. Річний курс розраховано на юристів, які хочуть відточити навички у своїй сфері або опанувати нову практику. Буде корисним для тих, хто, готується до сертифікації CFA.
LHS пропонує обрати одну із восьми шкіл. Блоки проходитимуть протягом тижня один раз на два місяці.

Базовий курс навчання Школи корпоративного права та М&A складається з 6 блоків (заняття у залі, заняття онлайн та відеозаняття):
БЛОК 1. (4—9 лютого) «Структурування бізнесу»
БЛОК 2. (25—30 березня) «Злиття та поглинання»
БЛОК 3. (27—31 травня) «Корпоративне управління»
БЛОК 4. (15—20 липня) «Корпоративні конфлікти та протидія рейдерству»
БЛОК 5. (9—14 вересня) «Цінні папери»
БЛОК 6. (4—9 листопада) «Застосування норм англійського права»

Спікери LHS — лідери своєї галузі, серед яких: Анна БАБИЧ, партнер ЮФ Aequo, Сергій БЕНЕДИСЮК, партнер ЮФ Evris, Тетяна ВАСИЛЬЧЕНКО, суддя Господарського суду міста Києва, Ганна ВРОНСЬКА, суддя касаційного суду у складі Верховного суду, Ольга ДЕМ’ЯНЮК, партнер київського офісу МЮФ Baker McKenzie, Анна ЗОРЯ, партнер АО Arzinger, Максим ЛІБАНОВ, директор Департаменту стратегії розвитку фондового ринку в Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку України, Валерій КАРТЕРЕ, суддя Вищого господарського суду України, Олег МАЛЬСЬКИЙ, партнер МЮГ Eterna Law, Олександр НІКОЛАЙЧИК, партнер Sayenko Kharenko, Олександр ОНУФРІЄНКО, партнер ЮФ Asters, Марія ОРЛИК, партнер CMS Reich-Rohrwig Hainz, Володимир САЄНКО, партнер ЮФ SAYENKO KHARENKO, Микола СТЕЦЕНКО, керуючий партнер ЮФ AVELLUM, Катерина ТАРАСЕНКО, директор юридичного департаменту Корпорації «Богдан», Наталія УЛЬЯНОВА, партнер податково-юридичного департаменту Deloitte в Україні, Олександр ФЕФЕЛОВ, керівник практики антимонопольного та конкурентного права ЮФ «Ілляшев та Партнери», Руслан ШЕВЧУК, заступник директора з правових питань медіагрупи StarLightMedia.


Шість тижневих блоків будуть проходити у зазначені дати з 10:00 до 14:00. Окрім базових блоків ми пропонуємо:
✔ Усі матеріали лекцій в особистому кабінеті
✔ Три блоки на вибір протягом року в будь-яких школах
✔ Доступ до факультативних занять:
• спецкурсів
• тренінгів (кожен блок міститиме практичні інноваційні завдання)
• закритих зустрічей
• семінарів
• майстер-класів
• зустрічей із представниками бізнесу
• дискусійних хабів
• нетворкінг-івентів
• прес-конференцій
✔ Диплом із зазначенням рівня знань (А, В, С) за результатами тестування
✔ Окрема ком’юніті слухачів та лекторів

Ви можете придбати як річний курс навчання так і один блок.
Вартість річного курсу – 56 000 грн.
Один блок з повним доступ (заняття в залі, онлайн-доступ і відеозапис бонусом) – 9 800 грн.
Онлайн-доступ і відеозапис – 6 200 грн.
Відвідування заняття в залі – 4 800 грн.

Обирайте Школу корпоративного права та M&A за посиланням: https://lhs.net.ua/vstcp/

8 грудня 2017 року

КИЇВ - українські юридичні фірми Nobles і Phenomena об'єдналися, щоб розвивати транзакційні практики і розширити спектр юридичних послуг, що надаються зростаючої кількості клієнтів. Об'єднана фірма поєднує найсильніші сторони обох колективів і продовжує надавати своїм клієнтам високоякісні послуги під брендом Nobles - але вже зі збільшеними ресурсами і можливостями. В основі ідеї об'єднання - притаманна обом командам прихильність професіоналізму, міжнародна орієнтація і безкомпромісне дотримання правил професійної етики.