Продаж і купівля бізнесу в Україні (середнього і великого) в сфері виробництва або послуг оціночною вартістю понад USD 1 млн.

На сайті M&A Ukraine, Ви маєте можливість публікувати інформацію про продаж або купівлю свого бізнесу, а також презентувати свої інвестиційні проекти. Це безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів.

Опублікувавши оголошення про продаж або купівлю бізнесу на M&A Ukraine, Ви донесете інформацію про продаж або придбання бізнесу до максимальної кількості людей.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

Розділ «Тізери» являє собою інструмент для власників бізнесу, консультантів, приватних інвестиційних компаній і стратегічних покупців, який дозволяє розміщувати інформацію про бізнес на продаж, інвестиційні проекти або запити на покупку бізнесу.

Це безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Однак, пропоновані до розміщення тізери, проекти і мандати проходять ретельну перевірку на предмет якості проекту і передбачувана сума угоди повинна бути не менше USD 1 млн.

Якщо ваш проект відповідає цим критеріям, пройдіть процес реєстрації на сайті.

Всі тізери/проекти

1 Продаж успішного дистриб´ютора продуктів харчування
РЕЗЮМЕ Пропонується до продажу 100 % корпоративних прав успішного дистриб´ютора продуктів харчування щоденного попиту в Західному регіоні. Компанія здійснює повний цикл дистриб´юторської...
1 Автоцентр
Автоцентр Організаційно-правова форма: Дві юридичні особи у формі Товариство з обмеженою відповідальністю. Розташування: Західна Україна, м.Івано-Франківськ Нерухомість: Автоцентр...
1 Готельний комплекс
Готельний комплекс Інвестиційна привабливість: Розташований в одному з популярніших туристичних центрів України в місті Яремче, на схилі красивих українських гір Карпати, клімат і природа яких...

Правила розміщення оголошень

  • Оголошення може розмістити БЕЗКОШТОВНО будь-який зареєстрований користувач.
  • Оголошення публікується першим в списку своєї категорії після проходження модерації та переміщується вниз списку в міру публікації нових оголошень.
  • Редагувати, активувати, деактивувати, рекламувати або видалити своє оголошення користувач може через особистий профіль.
  • При подачі оголошення поля позначені червоною зірочкою обов'язкові до заповнення.
  • У заголовку вказується тільки назва компанії або назва об'єкта.
  • У тексті оголошення забороняється вказувати контактну інформацію (телефони, електронні адреси та ін.), а також посилання на інші сайти.
  • При подачі оголошення можна додати до 5-ти фотографій.

Звертайтеся до професіоналів

Щоб купити / продати бізнес або інвестувати в проект в Україні з мінімальним ризиком, доцільно скористатися послугами консультантів, які зареєстровані на сайті M & A Ukraine. Вони проконсультують по будь-яких питань, пов'язаних з купівлею / продажем бізнесу і інвестиціями в українські проекти.

На сайті Ви можете зв'язатися з аналітиками, юристами, інвестиційними банкірами, бізнес-брокерами та аудиторами, які не просто підберуть для вас цікавить бізнес, а й проаналізують його діяльність, перевірять документацію і проведуть переговори, допоможуть у продажу бізнесу в Україні, щоб придбати / продати бізнес на максимально вигідних для вас умовах.

Пошук