25 листопада 2019

МТС оголосила про продаж 100% частки "Vodafone Україна" азербайджанській компанії Bakcell.

МТС через дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l (Люксембург) продає 100% частку в Preludium BV (Нідерланди) підконтрольній Bakcell компанії Telco Solutions and Investments. Вартість продажу складе $ 734 млн з урахуванням відкладеного платежу на суму $ 84 млн.

За словами президента МТС Олексія Корня угода відповідає новій стратегії компанії - концентрації зусиль на російському ринку, який забезпечує 90% виручки Групи.

Vodafone Ukraine - другий за величиною мобільний оператор в Україні. Обслуговує 19,7 млн абонентів. Входить до Групи МТС, мажоритарним акціонером якої є бізнесмен Володимир Євтушенков. Виручка за липень-вересень 2019 склала 4,3 млрд грн, а чистий прибуток - 887 млн грн.

Bakcell - заснований у 1994 р оператор мобільного зв'язку в Азербайджані. Обслуговує понад 3 млн абонентів. Компанія входить у міжнародний холдинг NEQSOL, до якого належать нафтогазові, високотехнологічні, телекомунікаційні та будівельні компанії.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод