TIS Terminal

11 січня 2021

Група компаній Dragon Capital повідомила у прес-релізі про придбання через фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund L.P. більше 50% акцій компанії Treeum Holdings Limited - власника відомих ділових медіаресурсів finance.ua та minfin.com.ua. АМКУ надав дозвіл на придбання контрольного пакету акцій у листопаді 2020 року.

У Dragon Capital очікують збільшення попиту на фінансові продукти. Фонд вбачає шанс Treeum скористатися цією можливістю завдяки гарній впізнаваності серед клієнтів.

У Treeum відзначили, що розглядали кількох міжнародних інвесторів і після переговорів зупинили вибір на інвестиційній компанії Томаша Фіали. Операційне управління збереглося за засновниками: наприклад, CEO Treeum залишається співзасновник Іван Євтушенко.

Суму угоди не розголошують.

Treeum - провідний український фінансовий онлайн-супермаркет, заснований Іваном Євтушенко, Сергієм Віндерських і Євгеном Ізмайловим у 2008 році. Власник медіаресурсів "Finance.ua" та "Minfin.com.ua", чия сумарна аудиторія становить близько 8 млн відвідувачів на місяць. У 2019 загальний виторг цих платформ склав майже 54,7 млн грн, а чистий дохід - майже 1,5 млн грн. Компанії також належать "Банкінг Клас", "Multi.ua" та "Finline".

Dragon Capital - одна з найбільших груп інвесткомпаній України, що належить громадянинові Чехії Томашу Фіалі. З 2001 р займається прямими інвестиціями та фінансовими послугами (інвестиційно-банківські, брокерські) для корпоративних і приватних клієнтів.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод