МТС збирається купити 3G-оператор «Трімоб»

14 Січня 2016

МТС Україна (працює під торговою маркою Vodafone) домовилася купити 3G-оператор «Трімоб» у «Укртелеком», який належить Рінату Ахметову. Завершення операції планується на першу половину 2016 року. Під час перших переговорів з питання покупки оператора в 2011 році «Укртелеком» просив за «Трімоб» UAH 3 млрд. На сьогоднішній день сума в доларах дещо змінилася. На ринку говорять, що мова йде про USD 100 млн.

За негласним наказом з Москви постачальники обладнання вже почали оцінювати вартість обладнання «Трімоб». МТС поки спростовує дану угоду, назвавши таку інформацію чутками.

У 2011 році «Трімоб» був зареєстрований як оператор і провайдер телекомунікацій. У 2014 році «Трімоб» обслуговував 800 000 абонентів по всій території України.

МТС Україна на кінець 2015 року покривала 3G-мережею 19 обласних центрів України. Мережа МТС покриває 98% всієї території України.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод