27 Червня 2015

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell підписала договір про викуп у української Групи СКМ 44,96% частки в Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди), якому належить 100% ТОВ "Астеліт" - українського оператора мобільного зв'язку life:).

Про це йдеться в повідомленні турецького оператора на Стамбульській фондовій біржі в п'ятницю, повідомляє Укррудпром .

Вартість частки СКМ в операторі стільникового зв'язку "Астеліт" склала USD 100 млн. Крім того будуть сплачені борги "Астеліт", забезпечені гарантією Групи СКМ, і припинені гарантійні угоди, стороною якої була Група СКМ із звільненням Групи СКМ від зобов'язань за ними .

Turkcell також почав переговори про покупку "Трімоб", 3G-підрозділу "Укртелекому". Очікується, що угоду закриють у третьому кварталі 2015 року.

Чистий дохід «Астеліту» виріс на 17,7% до UAH 1,059 млрд, а EBITDA збільшилася на 13,8% до UAH 327,5 млн. в 1-му кварталі 2015 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. При цьому чистий збиток "Астеліту" за цей період виріс в 2,8 рази - до UAH 5,63 млрд. Кількість активних абонентів в 2015 році збільшилася за рік на 10,8% і склало 10,3 млн. абонентів.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод