3 Лютого 2015

Російський «Перший канал» вийшов зі складу акціонерів телеканалу «Інтер». Як випливає з повідомлення Group DF, компанія GDF Media і афілійована з нею Inter Media Group викупили міноритарні пакети акцій у партнерів - 29% акцій, що належали ВАТ «Перший канал» (РФ) і 10% у компанії «Пегас телебачення», якою володіла вдова засновника «Інтера» Ігоря Плужникова. Про це йдеться в заяві Group DF.

Представники компанії відзначили, що 29% акцій, що належали раніше ВАТ "Перший канал" (Росія), були продані за ринковою вартістю. Ціна даного пакета акцій склала USD 100 млн.

Тепер 100% акцій телеканалу Інтер повністю перейшли під контроль компаній, що належать Дмітру Фірташу (мажоритарний пакет) і Сергію Льовочкіну (міноритарний пакет).

Згідно з даними Forbes, чистий дохід «Інтера» за 2013 склав UAH 679,8 млн, збиток - UAH 268 млн. За перше півріччя 2014 чистий дохід телеканалу - UAH 331 млн, збиток - UAH 194,5 млн. За даними Індустріального телевізійного комітету, «Інтер» займає перше місце серед аудиторії 18+ у містах із населенням від 50 000 чоловік, частка - 12,62%. При обліку всієї аудиторії (4 +, вся Україна) частка «Інтера» - 15,15%.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод