2 Вересня 2014

Інвестиційна компанії Конкорд Капітал (Concorde Capital) і акціонер української мережі «Люксоптика» Олег Калашников закрили угоду з придбання 80% мережі клінік «Добробут». Про це повідомив керуючий директор, глава департаменту інвестиційного банкінгу «Конкорд Капіталу» Роман Іванюк, передає Інтерфакс-Україна. Колишній власник Руслан Демчак залишиться власником 20% акцій «Добробуту».

Роман Іванюк повідомив, що операційне управління компанією від імені нових акціонерів здійснюватиме нова команда топ-менеджменту. При цьому велика частина попереднього менеджменту компанії, яка змогла забезпечити її становлення і безперервне зростання в попередні роки залишаться в новій управлінській команді.

За різними оцінками, вартість «Добробуту» в даний час може становити USD 16-18 млн.

МЦ «Добробут» працює на ринку медичних послуг з 2001 року. Філії та центри компанії розташовані в Києві та Донецьку. Чистий прибуток ПрАТ «Медичний центр« Добробут »за перше півріччя 2013 зросла в 16 разів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 5,908 млн. грн. За підсумками 2012 року ПрАТ «Медичний центр« Добробут» збільшило чистий прибуток в три рази порівняно з 2012 роком - до 2,242 млн. грн. Чистий дохід «Добробут» в 2012 році виріс на 35,8% - до 119,105 млн. грн.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод