8 грудня 2017 року

КИЇВ - українські юридичні фірми Nobles і Phenomena об'єдналися, щоб розвивати транзакційні практики і розширити спектр юридичних послуг, що надаються зростаючої кількості клієнтів. Об'єднана фірма поєднує найсильніші сторони обох колективів і продовжує надавати своїм клієнтам високоякісні послуги під брендом Nobles - але вже зі збільшеними ресурсами і можливостями. В основі ідеї об'єднання - притаманна обом командам прихильність професіоналізму, міжнародна орієнтація і безкомпромісне дотримання правил професійної етики.

Об'єднана фірма Nobles налічує 21 професіонала, включаючи п'ять партнерів. Компанія пропонує широкий спектр юридичних послуг, спеціалізуючись в першу чергу на питаннях корпоративного права, банківського і фінансового права, злиттів і поглинань, а також приділяючи особливу увагу практикам реструктуризації, нормативного регулювання, антимонопольного права, нерухомості та трудового права. Фірма надає юридичну підтримку з питань українського та іноземного права міжнародним приватним і державним компаніям з Європи, США, Азії, а також провідним українським підприємствам.

За словами Олександра Вайгельт, партнера Nobles, «Після десяти років роботи на українському ринку, це злиття виводе нашу фірму на новий рівень. Ми давно знайомі з колегами з Phenomena. Їх професійний досвід, особливо в сфері банківського та фінансового права, посилить наші конкурентні переваги в роботі з міжнародними клієнтами в Україні».

Поділяючи впевненість в успіху злиття, Артем Нагдалян, партнер Nobles, зазначив: «Цей крок дозволить нашій новій фірмі поліпшити послуги для наших клієнтів. Ми підтримуємо аналогічну корпоративну культуру, і поділяємо ті ж принципи, цінності та стратегічні цілі. Наша комбінація є правильною в усіх аспектах».

Про компанію Nobles

Компанія Nobles заснована в 2007 році як київський офіс європейської юридичної фірми Noerr. З 2013 року Nobles консультує державні і приватні компанії, банки, фінансові установи, приватні інвестиційні компанії, фонди, інвестиційні банки, державні структури і приватних осіб в різних індустріях і практиках українського та іноземного права.

Про компанію Phenomena

Заснована в 2012 році, Phenomena є українською юридичною фірмою, яка забезпечує юридичний супровід складнострукурованих угод, а також консультує українських та міжнародних клієнтів з юридичних питань їх повсякденній діяльності. Юристи Phenomena мають багаторічний досвід роботи в сфері банківського та фінансового права, реструктуризації та банкрутства, корпоративних питаннях і приватизації.