IT Services Competence Platform, створена за підтримки Oaktree Capital Management та Cornerstone Partners, вітає нового учасника -  компанію CoreValue.

CoreValue - технологічна компанія з головним офісом у США та розробницькими центрами в Україні та Польщі, приєднується до IT Kontrakt в міжнародну фінансову корпорацію - IT Services Competence Platform. 

Глобальний M&A проект передбачає злиття з компаніями у Західній Європі, Скандинавських країнах та Америці. Внаслідок об’єднання, IT Services Competence Platform вже зараз налічує понад 2400 висококваліфікованих інженерів в Україні, Польщі та Малайзії. Це дає можливість досягти нового масштабу потужностей та потенціалу співпраці з клієнтами з різних куточків світу.

«Ми покладаємо великі надії на наші інвестиції у IT Services Competence Platform. Стратегічна цінність платформи полягає у тому, що тепер ми маємо можливість пропонувати високоякісні послуги, експертні знання та найвищі компетенції світовому бізнесу.» - Пшемислав Крич, засновник Cornerstone Partners.

«Ми раді долучитись до IT Services Competence Platform на черговому етапі розвитку і я повністю відданий своєму внеску до стратегії зростання. CoreValue надає глобальним клієнтам інноваційні, надійні та ефективні технологічні рішення. Ми успішно застосовуємо перевірені методології та продовжуємо зростати, інвестуємо в нашу команду та наближаємося до нових ринків,» - Ігор Кругляк, засновник CoreValue, Executive Chief of Delivery в IT Services Competence Platform.

CoreValue - світова IT-компанія, що вже понад 13 років займається розробкою програмного забезпечення і надає послуги з впровадження хмарних CRM систем, інтеграції платформи Salesforce,  мобільних і веб-додатків для фармацевтичної, медичної та фінансової індустрій. CoreValue працює у 8 офісах в Україні: в Києві, Львові, Черкасах, Полтаві, Хмельницькому, Івано-Франківську, Луцьку та Вінниці. Більше інформації на сайті: corevalue.net.

IT Kontrakt був заснований у 2004 році. Компанія спеціалізується у галузі аутсорсингу ІТ-послуг для фармацевтики, автомобільного сектору, фінансів, IT та телекомунікацій. Більше інформації на сайті: itkontrakt.com.

Oaktree Capital Management - лідер серед світових інвесторів, з активами під управлінням у $124 млрд. Компанія налічує понад 900 співробітників та має офіси у 18 містах світу. Більше інформації на сайті: oaktreecapital.com.

Cornerstone Partners є приватною інвестиційною компанією, що діє з 2001 року. Cornerstone інвестує в приватні операції з акціями в Польщі, Центральній та Східній Європі. Більше інформації на сайті: cornestone.com.