16 Лютого 2015

Сьогодні компанія Prom.ua повідомила про придбання українського стартапу «Метнись кабанчиком». Згідно угоді, Prom.ua набуває всі активи інтернет-сервісу - команду, інтелектуальну власність і базу користувачів, але не саму юридичну особу. Робота сервісу залишиться без змін, як і торгова марка. Микола Палієнко, засновник і керівник Prom.ua, не розкриває подробиці угоди, проте відомо, що на даний момент річний оборот «Метнись кабанчиком» перевищив 3 млн. гривень.

Роман Кірігетов, СЕО «Метнись кабанчиком», вважає, що інтеграція з Prom.ua дозволить налагодити в Україні сферу послуг. У команди стартапа великий досвід у розвитку проекту на цьому ринку, але не вистачає ресурсів. Досвід і можливості великої компанії, як Prom.ua, дозволить обом сторонам угоди отримати великі вигоди і посилити свої позиції. До того ж, зазначає Р. Кірігетов, аудиторії обох компаній перетинаються - це представники малого та середнього бізнесу, люди, які звикли продавати і купувати в інтернеті.

Також Роман Кірігетов зазначив, що ресурси Prom.ua дозволять сервісу «Метнись кабанчиком» масштабуватися в рази швидше і дуже скоро вийти на ринок інших країн СНД. Поки що сервіс представлений в трьох найбільших містах України - Києві, Харкові та Дніпропетровську.

«Метнись кабанчиком» дозволяє розмістити на сайті оголошення про роботу і знайти виконавців для всіляких завдань: від кур'єрської доставки до ремонтних робіт. Сервіс працює 2,5 роки, за цей час його послугами скористалися понад 15 тис. користувачів. Щомісяця на майданчику розміщується близько 3000 завдань в 90 різних категоріях.

У 2014 році український проект «Метнись кабанчиком» залучив USD 60 тис. ангельських інвестицій. До цього отримав USD 20 тис. від інкубатора EastLabs за 15% компанії. На сьогоднішній день на сайті зареєстровано близько 30 тис. виконавців. Сервіс заробляє за рахунок комісії - від 10% до 2% залежно від бюджету завдання.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод