15 Червня2015

Болгарська Euroins Insurance Group отримала дозвіл АМКУ на покупку акцій ПАТ «HDI страхування» у розмірі, що забезпечує їй перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Голова комісії зі страхування Українського товариства фінансових аналітиків В'ячеслав Черняховський зазначає, що зазначена угода не носить чисто технічних характер. Euroins Insurance Group є невеликою компанією, яка має намір виходити на ринки Центральної та Східної Європи. Компанія вже купила бізнес Interamerican Bulgaria і QBE в Болгарії та Румунії.

У березні нинішнього року Euroins Insurance Group повідомила про придбання 10% акцій страхової компанії "HDI страхування". Тоді ж пакет акцій компанії Talanx Group (Німеччина), що входить в холдинг HDI-Gerling International Holding, скоротився з 99,29% до 89,29%.

Компанія Euroins Insurance Group створена в 2007 році в Болгарії і є дочірньою структурою Eurohold Bulgaria AD. На сьогоднішній день Euroins Insurance Group діє в п'яти країнах, а загальний обсяг її валових премій становить понад EUR 200 млн.

СК "HDI страхування" є публічним акціонерним товариством і спеціалізується на ризиковому страхуванні.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод