07 Червня 2015

Генеральний директор "Ингосстрах" Михайло Волков повідомив журналістам, що російська страхова група "ИНГО" продала свої українські страхові компанії, а саме ризикову компанія "ІНГО Україна" і компанію зі страхування життя "ІНГО Україна Життя".

Михайло Волков зазначив, що підготовка до угоди йшла досить давно. Інформація про нового власника активів і вартість угоди не розголошується. Відомо лише, що відбувся продаж 305,5 тис. простих іменних акцій за ринковою ціною.

Пару днів тому, 3 липня, стало відомо, що АСК "ІНГО Україна" купила в загальній сумі близько 25% АСК "ІНГО Україна Життя" (Київ) у "Ингосстрах" (Росія) і ТОВ СК "Інгострах-Життя", що дозволило їй володіти пакетом акцій компанії у розмірі 74,9952%.

АСК "ІНГО Україна" почала свою роботу в 1994 році, має 28 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування і володіє 25 філіями.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод