17 січня 2014

За інформацією "Капіталу", СК "Універсальна" стане частиною страхової групи Vienna Insurance Group. Передбачається, що сума операції складе $ 25 - 30 млн.

Імовірно мета покупки - збільшення частки ринку в Україні, так як СК "Універсальна" входить до Топ-20 страхових компаній України. За 9 місяців 2013 СК "Універсальна" зібрала 203 млн гривень премій. Прогнозується, що після цього придбання Vienna Insurance Group стане першою за обсягом отриманих премій в Україні, обігнавши лідера ринку СК "АХА Страхування" (569 млн грн премій за три квартали минулого року).

Vienna Insurance Group вже має ряд страхових компаній в Україні. Vienna Insurance Group зайшла на український ринок страхування в 2003 році, купивши компанію зі страхування життя "Юпітер". Також австрійці придбали СК "Княжа", "Глобус", "Українська страхова група" і "ВіЕйБі".

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод