23 квітня 2018

Загальні збори акціонерів ПАТ «Скай Банк» створили Наглядову раду та доручили їй провести переговори з банком «Січ» для вирішення питання щодо злиття за спрощеною процедурою.

Аналогічне рішення очікують 26 квітня від зборів акціонерів банку «Січ».

До Наглядової ради «Скай Банку» увійшли Аріф Бабаєв, Роман Кішкін, Еркебулан Тулібергенов, Павло Афанасьєв і Таїр Чокін. Згідно зі словами в.о. голови правління Sky Bank Рустема Галієва, реорганізація буде проведена з метою розвитку мережі та об'єднання практик обох фінансових установ для кращого обслуговування клієнтів.

Банки збираються провести злиття за спрощеною процедурою, згідно з законом «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків» від 23.03.2017, № 1985-YIII. Він дозволяє банкам проводити реорганізацію за 3-4 місяці, якщо немає потреби в капіталізації. Також закон значно спрощує процедуру капіталізації, якщо підтверджено джерело походження внесених коштів. Окрім того, тепер центробанк може приймати рішення про відкликання банківської ліцензії, не ліквідуючи юридичну особу. Закон обмежений до 01 січня 2020 року.

«Скай Банк» - правонаступник Регіон-Банку, заснованого у 1991 році, український банк з міжнародним капіталом. Мажоритарний власник Sky Bank – казахстанський підприємець і інвестор Аріф Бабаєв (99,4%). Станом активів на 01 січня 2018 року банк займає 74 місце в рейтингу НБУ серед 82 банків України.

Банк «Січ» - універсальний український банк, заснований у 2011 році. Акціонери «Січі» - Олег Баланда (55,6%), Валерій Раздорожний (31%), Андрій Мельник (9,6%) і Олег Губанов (3,74%). За станом активів банк займає 58 місце в рейтингу НБУ.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод