17 липня 2014

Згідно з повідомленнями Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Національному банку (НБУ) буде запропоновано ліквідувати два проблемні банки: Західінкомбанк і Інтербанк.

Після оголошення пошуку потенційних інвесторів для відновлення платоспроможності Західінкомбанку і Інтербанку, потенційний інвестор на Інтербанк згодом відмовився від покупки неплатоспроможного банку, в той час як на Західінкомбанк не надійшло жодної заявки від можливих інвесторів. Таким чином, ФГВФО вирішив, що найбільш раціональним способом виведення неплатоспроможних банків з ринку буде їх ліквідація.

Портфель депозитів фізичних осіб в Західінкомбанку на 1 квітня 2014 склав 367 млн. грн., В Інтербанку - 120 млн. грн. Загальний обсяг їх зобов'язань склав 532 млн. грн. і 536 млн. грн. відповідно. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2014 року за розміром загальних активів Західінкомбанк займав 117-е місце (760,454 млн. грн.), а Інтербанк - 129-е місце (607,173 млн. грн.) cеред 181 діючого в Україні банку.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод