13 травня 2014

У зв'язку з відсутністю потенційних інвесторів, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) вирішив ліквідувати ПАТ «Реал Банк» після закінчення всіх виплат вкладникам, йдеться в повідомленні Фонду.

Зараз виплати вкладникам Реал Банку тимчасово припинені через процедуру формування повного списку вкладників, яким будуть компенсовані вклади в період ліквідації банку. Через сім днів з дня прийняття НБУ рішення про відкликання у "Реал банку" банківської ліцензії виплати вкладів будуть відновлені. Імовірно виплати відновляться 19-го травня.

ПАТ "Реал Банк" заснований в 1990 році. Наприкінці 2011 року СК "Лемма-Віте" продала контрольний пакет акцій банку ряду інвесторів. За інформацією в ЗМІ, Реал Банк був підконтрольний Сергію Курченко.

На початок 2014 року, згідно з даними НБУ, за розміром загальних активів "Реал Банк" займав 47-е місце (4,469 млрд. грн.) серед 180 банків, що діяли в Україні.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод