2 квітня 2014

Згідно прес-релізу від 2 квітня, Бінбанк домовився про покупку Москомпріватбанку.за 1,9 млрд. гривень (6 млрд. рублів) з урахуванням субординованого боргу.

Розрахунки з ПриватБанком будуть проведені «за рахунок грошових коштів і українських активів основного акціонера Бінбанку Мікаїла Шишханова», сказано в прес-релізі. Планується, що операція буде закрита протягом найближчого часу. Агентство зі страхування вкладів (аналог українського Фонду гарантування вкладів) допоможе Бінбанку з покупкою шляхом надання кредитів на 12 млрд. рублів (3,8 млрд. грн). Гроші Агентства підуть на підтримку ліквідності Москомприватбанка, а також на реалізацію проекту зі створення незалежної IT-інфраструктури банку.

Найближчим часом на загальних зборах акціонерів Москомприватбанка будуть обрані нові органи управління, після чого подальша діяльність Москомприватбанку буде продовжена під керівництвом Бінбанку.

Москомприватбанк підконтрольний Приватбанку, який в свою чергу входить до групи «Приват». Її власниками є Ігор Коломойський, Геннадій Боголюбов і Олексій Мартинов. За результатами 2013 року, Москомприватбанк займає 95-е місце за розміром активів і 47-е - за обсягом коштів фізичних осіб (39,9 млрд. рублів).

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод