27 травня 2019

Прес-центр Dragon Capital офіційно заявив, що продає свою частку в компанії «Чумак». Покупець – найбільша в Азії агропромислова компанія – Wilmar International.

23 травня 2019 року АМКУ повідомив про дозвіл компанії «Flottotrade Limited» на придбання акцій «Crestone Investments Limited». Таким чином покупець забезпечив собі перевищення 50% голосів на керівному рівні компанії.

Точна сума договору купівлі-продажу не озвучена.

Чумак – компанія з виробництва харчування, заснована у 1996 році Карлом Стунером, Йоханом Боденом і Хансом Раузінг. Один з найбільших виробників продуктів харчування в Україні та переробників томатів у СНД. За рік переробляє до 100 тисяч тонн томатів. Виробляє соуси, кетчуп, майонез, томатну пасту, консервовані овочі, соняшникову олію, сік і макарони. Компанія Томаша Фіала Dragon Capital і шведська інвестиційна компанія East Capital викупили у березні 2008 р 70% акцій Чумака. У 2017 році компанія отримала чистий прибуток 29,8 млн грн.

Wilmar International Limited – компанія з переробки олійних культур, виробництва пальмового масла, біодизеля, олеохімікатів і добрив. Заснована у 1991 році. Штаб-квартира знаходиться в Сінгапурі. Дилерська мережа охоплює близько 50 країн, серед яких Індія, Китай та Індонезія. У групі числяться більше 500 заводів. Українська філія Delta Wilmar працює в країні з 2004 року.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод