23 листопада 2018

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) заявив про плани інвестувати в найближчі 4-5 років 200 млн євро в виробничу базу балканської компанії Perutnina Ptuj. 20 листопада 2018 року на сайті Лондонської фондової біржі МХП повідомив про покупку 90,68% акцій Perutnina. Операцію планують закрити до кінця цього року.

Агрохолдинг має намір збільшити обсяги продажів у Словенії та інших країнах Балкан, де Perutnina Ptuj створила вертикально організоване виробництво. Для цього МХП має намір розвивати процеси вирощування і виробництва птахів. Також компанія Юрія Косюка планує шукати нові можливості на ринку Західної Європи. МХП вже отримав дозвіл антимонопольних комісій Македонії, Сербії, Австрії та Румунії, залишилося лише дочекатися підтвердження словенського Агентства по захисту конкуренції.

Миронівський хлібопродукт – заснований в 1998 році Юрієм Косюком холдинг. На сьогодні, найбільший виробник курятини в Україні (55% всього українського ринку). Йому належать Наша Ряба, Бащинский, Легко та інші. Також виробляє зернові та соняшникову олію. В Європу постачає охолоджені напівтуші курей, які переробляють в Нідерландах і Словаччині.

Perutnina Ptuj – заснована в 1905 році словенська вертикально інтегрована компанія. Веде бізнес у 22 країнах, на неї працюють 3,5 тисячі співробітників у 8 країнах. Вирощує бройлерів у 4 країнах – Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії і Герцеговині. У Словенії компанія володіє 4 тис. сільськогосподарських угідь.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод