12 вересня 2018

Агрокомпанія Mriya Farming PLC (Великобританія) офіційно заявила про зміну власника. Саудівська компанія SALIC UK Ltd (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) викупила більшість активів групи «Мрія», серед яких технічний парк, об'єкти інфраструктури та компанії, які володіють правом оренди земельної банку.

Rothschild & Co разом з ICU, Finpoint, як локальні партнери, та Hogan Lovells виступили радниками української компанії при підготовці угоди, а також кредиторів під час реструктуризації її боргу.

Після виконання стандартних для таких транзакцій умов і рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) угода буде завершена. Сума та умови договору купівлі-продажу не оголошуються. Після закриття угоди Мрія буде продовжувати свою операційну діяльність спільно з Continental Farmers Group (CFG) – дочірньою компанією SALIC.

SALIC UK (Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, Великобританія) – дочірня компанія Saudi Agricultural and Livestock Investment Company, заснована 2 вересня 2014 року з метою забезпечення інвестицій SALIC у нові закордонні підприємства. Належна Фонду державних інвестицій Королівства Саудівська Аравія, вона виступає в якості холдингової компанії для інвестицій у сільське господарство та тваринництво в Європі, Північній Америці та інших регіонах, які мають конкурентну перевагу в підтримці виробництва харчування та їх доступності для експортних ринків. Стратегія компанії фокусується на таких категоріях: пшениця, ячмінь, кукурудза, соєві боби, рис, цукор, рослинні масла, зелений корм, червоне м'ясо, молочні продукти, птиця та аквакультура.

Mriya Farming PLC - заснована 17 квітня 1992 року англійська материнська компанія найбільшої української агрокомпанії «Мрія». Вона обробляє 150 000 га у Західній Україні. В актив фірми входять 4 сучасних елеваторних комплекси загальною потужністю 380 000 тонн, картоплесховище місткістю 52 000 тонн, насіннєвий і крохмальний заводи. У серпні 2014 року компанія оголосила технічний дефолт. З лютого 2015 року контроль над активами перейшов до кредиторів, європейських і американських інвесторів.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод