11 липня 2014

Як пише «Укррудпром» з посиланням на видання «Капітал», господарський суд Києва 7 і 9 липня виніс рішення про визнання банку "Фінанси та Кредит" власником 3-х підприємств, що входять в "Клуб сиру", а саме Світловодського маслосиркомбінату, Бобровицького молокозаводу та Молочноконсервного комбінату. Дані підприємства, а також Карлівський завод сухого молока та Миронівський завод сухого незбираного молока "Соммас", які були відсуджені ще в 2013 році, виступали в якості застави по кредиту в сумі $34 млн.

За словами заступника директора з бухгалтерської, управлінської та податкової звітності "Клубу сиру" Олени Сулакової, передані банку підприємства їм вже кілька років не належать. Хто був власником підприємств до рішення суду не відомо. Можливо корпоративні права були переоформлені на інші юр. особи, що не впливає на можливість визнання судом права власності банку на них.

Після остаточного завершення процедури реєстрації прав власності на Світловодський маслосиркомбінат, Бобровицький молокозавод, Молочноконсервний комбінат, Карлівський завод сухого молока та Миронівський завод сухого незбираного молока "Соммас" буде прийнято рішення про подальшу долю підприємств. Оскільки управління активами не є характерною для банків діяльністю, банк "Фінанси та Кредит" швидше за все виставлять відсуджені заводи на продаж.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод