30 січня 2014

За інформацією видання «Коммерсант-Україна» "Західна молочна група" (ТМ "Комо") отримала контроль над Канівським маслосирозаводом, який раніше належав "Клубу сиру". В "Західній молочній групі" відмовилися коментувати дану інформацію. Проте джерело «Коммерсант-Україна» підтвердив, що Канівський маслосирзавод купує "Західна молочна група", але угода ще не закрита.

За підрахунками старшого аналітика ІК Dragon Capital Тамари Левченко, вартість Канівського маслосирозаводу, могла скласти 8-14 млн. дол.

Канівський маслосирзавод - одне з найбільших українських сироварних підприємств. Потужності маслосирозаводу дають можливість виробляти 65 т твердого сиру і 5,1 т масла на добу. У 2012 році виручка склала 448,2 млн. грн, чистий прибуток - 34,5 млн грн.

За оцінками ІК Dragon Capital, в 2012 році "Західна молочна група" займала п'яте місце серед найбільших виробників сиру за обсягами з часткою ринку 5,5%.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод