14 Червня 2015

Інформація про угоду стала відома в ході проведення бізнес-форуму у Вашингтоні, де керівник фонду Horizon Capital Олена Кошарна оголосила про інвестиції фонду в українську компанію, назву якої не уточнила. Проте міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус у своєму твіттері розкрив в яку саме компанію вклав свої кошти інвестиційний фонд Horizon Capital.

Оборот компанії Rozetka.ua оцінюється експертами в USD200-300 млн. За словами Дениса Довгополого, керуючого партнера GrowthUP Group, інвестори оцінюють «Rozetka.ua» в USD200-700 млн. Виходячи з того, що найчастіше Horizon Capital в угодах займає позицію міноритарія, то і його частка в інтернет-магазині буде становити від 5 до 15%.

За весь час свого існування найбільший інтернет-магазин Rozetka.UA жодного разу не залучав інвестиції.

Horizon Capital була заснована в 2006 році і управляє трьома фондами – Emerging Europe Growth Fund (EEGF), EEGF II і Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), сукупний капітал яких складає більше USD 600 млн.

Власником ТОВ «Розетка.Уа» (Київ) виступає «Теманія Ентерпрайзіз Лімітед» (Кіпр), а кінцевим бенефіціарним власником - В.Чечеткін. Статутний капітал ТОВ - 1 тис. грн. Чистий дохід компанії в 2013 році виріс в 4,1 рази - до 749,12 млн грн, а чистий прибуток склав 1,06 млн грн порівняно з чистим збитком 5,33 млн грн в 2012 році.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Останні новини M&A за секторами

Новини M&A в інших секторах