Фінансові інвестори

Стратегічні інвестори

Фонди Private Equity в Україні представлені такими фондами прямих інвестицій як Horizon Capital, Sigma Bleyzer, East Capital, Dragon Capital, Icon Private Equity, Euroventures Ukraine (EVU)

Венчурні фонди в Україні представлені такими венчурними фондами як Chernovetskyi Investment Group, TA Ventures, AVentures Capital, Dekarta Capital та ін.

Стратегічний інвестор - інвестор, зацікавлений в придбанні великого пакета акцій, для того щоб брати участь в управлінні або отримати контроль над компанією. Зазвичай в якості стратегічного інвестора виступає компанія, діяльність якої пов'язана з бізнесом, що купується.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Новини M&A

Книги з M&A