6 Квітня 2015

«МТС Україна» повідомила про підписання договору про продаж частини фіксованого бізнесу оператору Vega (ПрАТ «Фарлеп-Інвест»), який входить до холдингу СКМ Ріната Ахметова.

Сума угоди не розкривається. За словами директора SV Consulting Олега Стефанюка, близько року тому цей актив «МТС Україна» оцінювався в UAH 30 млн, але після зростання курсу вартість могла знизитися на 30-40%.

У прес-релізі «МТС Україна» говориться, що напрямок фіксованого зв'язку не є пріоритетним для компанії, тому було прийнято рішення продати бізнес і сконцентрувати всі сили на розгортанні 3G в Україні.

Як пише Forbes, прес-служба компанії Vega повідомила, що інтерес до бізнесу компанії «МТС Україна» був викликаний перетинанням між мережами операторів в Києві, Одесі та Іллічівську. Тепер Vega за рахунок поглинання бізнесу «МТС Україна» збільшить кількість своїх абонентів приблизно на 12 000 осіб (2000 - у Києві і 10 000 - в Одеській області).

Для Vega це вже не перше поглинання в поточному році. У березні компанія придбала житомирського провайдера MyLanPlus, а восени 2014 року - «Белнет» в Одесі. Представники компанії запевнили, що на даному етапі ведуть переговори про покупку активів ще з кількома місцевими провайдерами.

На сьогоднішній день Vega присутня в 69 населених пунктах 23 областей України. Сьогодні Vega обслуговує близько 540 000 абонентів телефонії і більше 159 тисяч користувачів послуги доступу до мережі Інтернет.

Сеть Мережа ПрАТ «МТС Україна» охоплює більше 98% території України. Компанія обслуговує більше 21,59 млн. абонентів. Компанія володіє ліцензіями на надання мобільного (стандарт GSM-900/1800, CDMA-450), стаціонарного й міжнародного / міжміського зв'язку, а також надає послуги міжнародного роумінгу на п'яти континентах. Виручка за 2013 склала UAH 9,965 млрд.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод