22 січня 2019

Прес-центр групи «ТАС» повідомив про підписання договору купівлі мережі аптек «КОСМО». Угоду планують завершити в першому кварталі 2019 року після винесення рішення Антимонопольного комітету.

Генеральний директор мережі TAS Валерій Гудзенко зазначив, що головною особливістю покупки являється можливість отримати разом з мережею аптек кадри і технології, що забезпечили КОСМО краще зростання ефективності торгових точок.

Компанія також запросила програміста мережі КОСМО для впровадження нового програмного забезпечення в аптечній мережі ТАС.

Наглядову раду компанії очолить Валерій Гудзенко. Інвесткомпанія Atlas Advisors виступає фінансовим радником акціонерів КОСМО.

Мережа аптек TAS входить до складу фінансово-промислової групи «ТАС», що належить Сергію Тігіпку. На сьогоднішній день мережа нараховує 114 аптек, з них 71 знаходиться в Києві. В кінці минулого року компанія заявила про намір купити 60 аптек у 2019 році.

Аптечна мережа КОСМО належить інвестиційному фонду «СігмаБлейзер». У неї входять 28 аптек у Києві та області. Парфумерно-косметичну мережу КОСМО планує викупити мережа Prostor.

Atlas Advisors – незалежна інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку, заснована в 2003 році. Спеціалізується на реструктуризації боргів, супроводі договорів злиття та поглинання, залученні фінансування.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод