31 липня 2014

ВАТ «ЛУКОЙЛ» і австрійська компанія AMIC Energy Management GmbH (AMIC) досягли принципової домовленості про продаж 100% участі ПІІ «ЛУКОЙЛ-Україна», що володіє близько 240 АЗС і 6 нафтобазами на території України. Про це йдеться в прес-релізі компанії на офіційному сайті.

Ініціатором переговорів з придбання активів виступила австрійська сторона. На даний момент проводиться всебічна перевірка активів і підготовка до підписання договору купівлі-продажу.

За словами Вадима Воробйова, віце-президента ВАТ «ЛУКОЙЛ» продаж мережі АЗС і нафтобаз в Україні компанії AMIC дозволить ЛУКОЙЛу оптимізувати структуру активів і систему управління збутовою мережею в Східній Європі, що має велике значення для підвищення ефективності бізнесу ЛУКОЙЛ в сфері збуту нафтопродуктів. Сума угоди не розголошується

Підприємство з іноземними інвестиціями «ЛУКОЙЛ-Україна» створено у листопаді 1999 року і на даний момент входить до п'ятірки лідерів паливного ринку за кількістю АЗС і обсягом роздрібної реалізації нафтопродуктів. Станом на початок квітня 2014 року в активі «ЛУКОЙЛ-Україна» перебувало 7 нафтобаз і 1 газонаповнювальна станція, мережа автозаправних комплексів. Роздрібна мережа «ЛУКОЙЛ» налічує 249 автозаправних станцій у 24 регіонах України, заправний комплекс на воді (м. Київ) та 67 газових модулів.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод