17 липня 2014

Як повідомляє видання delo.ua, з посиланням на повідомлення "Кременчукгазу" в системі розкриття інформації НКЦПФР, офшорна компанія Natural And Liquefied Petroleum Gas Plc (м. Дуглас, Острів Мен) збільшила свою частку в Публічному акціонерному товаристві з газопостачання та газифікації "Кременчукгаз" з 24% до 45,81% акцій. Відповідно, пакет акцій ТОВ "Група компаній "Співдружність" зменшився з 47,8099% до 26%.

Раніше, в липні 2013 року, Natural And Liquefied Petroleum Gas Plc отримала дозвіл АМКУ на придбання більше 50% акцій газопостачального підприємства "Кременчукгаз" і контроль над "Херсонгаз".

Підприємство "Кременчукгаз" (м. Кременчук, Полтавська обл.) займається транспортуванням газу по розподільних трубопроводах, а також продає газ населенню і бюджетним організаціям у Кременчуці Полтавської області. НАК "Нафтогаз України" та ТОВ "Група компаній "Співдружність" володіють відповідно 25% і 26% акцій "Кременчукгазу". На приватизаційному конкурсі, який стався у вересні 2012 р. ТОВ "Група компаній "Співдружність" виклала за 26% акцій ПАТ "Кременчукгаз" 21,7 млн грн (при початковій ціні 6,7 млн грн).

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод