Evraz

01 березня 2018

1 березня 2018 року прес-центр компанії «Євраз» повідомив про продаж Євраз ДМЗ (Дніпровський металургійний завод) компанії Senalior Investments Limited.

Дочірня компанія Evraz Fegilton Ltd уклала угоду про продаж всієї частки Drampisco Ltd, що володіє 97,73% акцій ДМЗ, компанії Senalior Investments, що входить у групу Олександра Ярославського DCH Group, за винагороду в USD 106 млн. Суму скорегують, враховуючи вартість виданих гарантій, актуальний робочий капітал і чистий фінансовий борг ДМЗ.

Оплата пройде декількома траншами: перший внесок у USD 25 млн буде проведено протягом перших п'яти днів після підписання договору купівлі-продажу, решту суми виплатять до 15 грудня 2018.

У DCH Group підтвердили факт купівлі заводу: «ДМЗ цікавий групі з точки зору виробничої інтеграції з іншими підприємствами» - повідомляє прес-реліз групи.

Дніпровський металургійний завод, також відомий як Дніпровський металургійний завод ім. Петровського або «Петрівка», – найстаріше підприємство вітчизняної металургії, засноване в кінці XIXст. Наразі це провідний виробник чавуну, сталі та прокату в Україні. Завод експортує свою продукцію майже в 50 країн світу. У 2017р «Петрівка» виплавила 918 тис. тонн сталі, 1,019 млн. тонн чавуну та виробив 785 тис. тонн сталевого прокату. Його виручка за минулий рік склала USD 586 млн. Активи ДМЗ оцінюють в USD 153млн.

DCH Group – холдинг українського мультимільйонера Олександра Ярославського, заснований у лютому 2007. Forbes Україна оцінює статок бізнесмена в USD 721 млн, він увійшов у ТОП-10 українських підприємців. Група являє собою класичну керуючу компанію, що займається управлінням активів. Холдинг консолідує значну частину активів колишньої групи «УкрСиббанк», також в його активах Харківський тракторний завод, рудник «Суха балка» (придбали в 2017р у «Євразу»), аеропорт «Харків», страхова компанія, об'єкти нерухомості в Києві та регбійний клуб «Олімп».

«Євраз» – група російських компаній, 31% акцій якої належить Роману Абрамовичу. Заснована у 1992 році, президент холдингу – Олександр Фролов. На сьогодні це металургійна та гірничодобувна компанія з активами в Росії, США, Канаді, Чехії, Італії та Казахстані. Evraz входить у FTSE-100 Лондонської Фондової Біржі. У 2017 році Євраз виробив 14 млн тонн сталі, його виручка склала USD 10 827млн.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод