8 грудня 2014

Компанія Severstal-Trade Gmbh (Австрія), дочірня компанія однією з найбільших у світі вертикально-інтегрованих сталеливарних і гірничодобувних компаній "Северсталь" (Росія), домовилася з Emi Deutschland GmbH про продаж 98,6578% статутного капіталу українського підприємства "Дніпрометиз" (Дніпропетровськ ). Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Очікується, що операція буде закрита в 2015 році після проведення антимонопольної перевірки та виконання інших стандартних умов. Інші подробиці угоди не повідомляються.

"Дніпрометиз" закінчив 2013 зі збитком 13,4 млн гривень, скоротивши чистий дохід на 8,92%, або на 56,796 млн. гривень до 579,72 млн. гривень порівняно з 2012 роком. Підприємство спеціалізується на випуску низьковуглецевої продукції: дроту, сіток, цвяхів. Поставки здійснюються на ринки України та Росії, Європи, країн СНД.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод