5 червня 2014

ПАТ "ЗНКІФ "Прайм ессетс кепітал" отримав дозвіл АМКУ на придбання акцій ВАТ "Київський завод експериментальних конструкцій", про це йдеться у повідомленні АМКУ.

Як повідомила INSIDER прес-секретар Петра Порошенка Ірина Фриз, заявка на придбання цього підприємства була подана ще рік тому до початку презедентской компанії.

Згідно з даними ПАТ «КЗЕК» в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, основними його акціонерами до кінця 2013 року були Agroprodimpex Cyprus Limited (22,834%, Лімассол, Кіпр), Murphey Company Inc. (17,272%) і глава наглядової ради заводу Олексій Порошенко (14,711%, також є головою наглядової ради і керівником «ЗНКІФ «Прайм Ессет Кепітал»)

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 4 червня 2014 року, власником 100% акцій ПАТ "ЗНКІФ "Прайм Ессет Кепітал" є Порошенко.

ПАТ "Київський завод експериментальних конструкцій", що спеціалізувався раніше на випуску зварювальних металоконструкцій для атомних і теплових електростанцій, у 2013 році орієнтувався на виробництво несучих і огороджувальних конструкцій, зокрема, збірних і монолітних фундаментів і металевих конструкцій будівель і споруд (галереї, естакади, колектори, опори зв'язку та електропостачання). Також здає в оренду власну нерухомість. Чистий прибуток підприємства в 2013 році за міжнародними стандартами фінансової звітності склав 0,37 млн. грн проти 0,6 млн грн чистого збитку в 2012 році, чистий дохід зріс на 4,7%, до 14,06 млн. грн.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод