17 липня 2014
Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів України текст якого має РБК-Україна, в цьому році буде виставлено на приватизацію частки в 18 обласних енергетичних компаніях і чотирьох теплоелектроцентралях.
Зокрема, планується виставити на приватизацію:
- 78,29% ПАТ "Центрненерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Київенерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Дніпрообленерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Западенерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Вінницяобленерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Чернівціобленерго",
- 25% ПАТ "ДТЕК Закарпаттяобленерго",
- 25% ПАТ "Донбасенерго",
- 60,24% ПАТ "Запоріжжяобленерго",
- 70% ПАТ "Миколаївобленерго",
- 25% ПАТ "Енергопостачальна компанія "Одесаобленерго",
- 25% ПАТ "Сумиобленерго",
- 50,9% ВАТ "Тернопільобленерго",
- 65% Акціонерна компанія "Харківобленерго",
- 46% ПАТ "Черкасиобленерго",
- 70% ПАТ "Хмельницькобленерго",
- 99,833% ПАТ "Херсонська ТЕЦ",
- 99,99 ПАТ "Одеська ТЕЦ",
- 100% ПАТ "Миколаївська ТЕЦ",
- 99,9% ПАТ "Дзержинська теплоелектроцентраль".






