Фінансовий консультант контролює процес транзакції і координує роботу команди юристів, аудиторів та інших консультантів.

Фінансовий консультант прагне досягти найвигідніших умов для свого клієнта в процесі переговорів і формування ціни угоди. Дуже часто фінансовими консультантами виступають компанії, які спеціалізуються виключно на злиттях і поглинаннях (M&A). Спектр послуг, що надаються даними компаніями включає в себе:

Фінансове консультування: аналітичні дослідження галузі та конкурентного середовища; розробка та узгодження з клієнтом сценаріїв злиття або поглинання; планування схем фінансування угоди M&A; розробка концепції розвитку холдингу.

Організація злиття і поглинання: пошук потенційних покупців / продавців; ведення переговорів і узгодження умов злиття або поглинання; реалізація поглинання шляхом скупки акцій або боргових зобов'язань об'єкта поглинання; структурування угоди M&A.

Захист від ворожого поглинання (hostile takeover): консультування, розробка і реалізація шляхів і методів захисту активів від ворожого поглинання.

Визначення справедливої ​​вартості компанії: визначення такої ціни компанії, яка б задовольняла всі сторони процесу.

Фінансування угоди M&A: якщо у покупця недостатньо коштів, компанія-консультант може взяти на себе функцію пошуку джерел фінансування і вибір найкращого механізму фінансування.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод