Астерс

Юридична фірма

http://www.asterslaw.com

Бізнес-центр "Леонардо", 14 поверх, вул. Богдана Хмельницького, 19-21, Київ 01030, Україна, тел. +380 44 230 6000, факс +380 44 230 6001

Інформація про Астерс

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Команда Астерс налічує понад 120 працівників, серед яких 70 юристів. П'ятнадцять партнерів відповідають за злагоджену роботу всього колективу. Вдало поєднуючи світові стандарти ведення юридичної практики з ґрунтовними знаннями специфіки місцевого ринку, а також гнучкий підхід до роботи з чітким розумінням потреб клієнтів, ми захищаємо їхні інтереси та сприяємо їхньому успіхові.

Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією "Юридичної премії 2016". Астерс двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 LawFirmoftheYear: Ukraineandthe CIS) журналом TheLawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Астерс була визнана Кращою юридичною фірмою 2014 року в Україні міжнародним рейтингом Who'sWhoLegal. Астерс визнана юридичною фірмою № 1 за показниками роботи в 2011-2015 роках згідно з результатами щорічного дослідження "50 провідних юридичних фірм України".

Послуги

Астерс супроводжує найбільші та найскладніші в Україні транзакції у сфері злиттів та поглинань у багатьох секторах економіки: на банківському ринку, у телекомунікаціях, в нафтогазовій галузі та енергетиці, хімічній промисловості, кораблебудуванні, медіа, високих технологіях та у сфері охорони здоров'я.

Ми пропонуємо клієнтам повний спектр послуг зі структурування транзакцій у сфері злиттів та поглинань, включаючи:

  • Юридичний аудит

  • Податкове планування

  • Валютні операції

  • Отримання дозволів на концентрацію

  • Проведення переговорів

  • Підготовка проектів договорів та інших необхідних документів

Досвід

Aval Asters
Boeing Company

Астерс надавала юридичні консультації акціонерамбанку "Аваль" у зв'язку з продажем бізнесу на суму 1,028 млрд. доларів США австрійській компанії Raiffeisen International.

Астерс виступила юридичним радником The Boeing Company щодо придбання компанії C-MAP, провідного постачальника морської картографії.

Астерс виступила юридичним радником Swedbank, провідної скандинавської банківської групи, у зв'язку з придбанням акцій ВАТ "ТАС-Комерцбанк" на суму 735 млн. доларів США, створенням першої української банківської холдингової групи та злиттям його українських дочірніх підприємств.

Volia

Астерс надавала юридичні консультації "Кока-Кола Юкрейн Лімітед" і Coca-ColaEuropeanUnionGroup у зв'язку з придбанням ЗАТ "БАН" (Запорізького заводу безалкогольних напоїв) за 11 млн. доларів США, у тому числі проведення юридичного аудиту компаній, структурування угоди, її документальне оформлення та отримання дозволів регуляторних органів.

Астерс надавала юридичні консультацій компанії "Воля", провідному українському загальнонаціональному провайдеру кабельного телебачення і високошвидкісного Інтернету, з питань придбання групи компаній "Одеко", одного з основних гравців на українському ринку платного телебачення, у PPF Group, однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп в Центральній і Східній Європі.

Астерс консультувала Telenor у зв'язку з транзакцією на суму 23,8 млрд. доларів США з Альфа Груп щодо об'єднання активів телекомунікаційного оператора "ВимпелКом", що надає послуги під торговою маркою "Білайн", та провідного українського телекомунікаційного оператора "Київстар Дж.Ес.Ем".

ED & F Man Holdings

Астерс надавала юридичні консультації "Кока-Кола Юкрейн Лімітед" і Coca-ColaEuropeanUnionGroup у зв'язку з придбанням ЗАТ "БАН" (Запорізького заводу безалкогольних напоїв) за 11 млн. доларів США, у тому числі проведення юридичного аудиту компаній, структурування угоди, її документальне оформлення та отримання дозволів регуляторних органів.

Команда

Олексій Дем

Олексій Дем'яненко

Партнер
oleksiy.demyanenko@asterslaw.com