Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в УкраїніАвтор: Табахарнюк М. | 2012, " Український видавничий комплекс ", 302 с.

Купить книгу "Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в Україні"

Описание книги "Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в Україні"

У книзі описана історія становлення процесів M&A в Україні, деталізований кожен з етапів угоди та запропонована  власна формула успішного продажу компанії.

Будь-який бізнес - це проект, який має тимчасові рамки. Кожен власник і топ-менеджер знає, що продавати треба на піку вартості бізнесу. Але що робити, якщо економіка знаходиться на спаді, попит на активи низький, а ціни диктує покупець? Як зробити так, щоб «за будь-якої погоди» бізнес був в ціні, і в будь-який момент часу про компанію можна було би сказати, що вона ліквідна? На ці та багато інших запитань відповідає автор - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців Мирослав Табахарнюк,  який не з чуток знає про специфіку функціонування бізнесу в різних галузях української економіки. У книзі ви знайдете відповідь на одне з найбільш важливих питань для будь-якого власника або управлінця - як максимізувати вартість бізнесу. І найголовніше, що для цього можна зробити вже сьогодні?

Книга буде корисною для широкої аудиторії - власників бізнесів, топ-менеджерів, фахівців інвестиційних компаній, студентів, а також всіх, хто цікавиться тематикою M&A. Теоретичний матеріал в комплексі з практичними прикладами, реальними кейсами і авторським баченням дають повну картину реальної ситуації на українському ринку злиття і поглинання, будучи першим прикладом видання на дану тематику в Україні.

Купить книгу " Гра на мільйон: практика злиття і поглинання в Україні "

Узнать больше

Публикация полного профиля компании

Полный перечень услуг можно посмотреть здесь.

ASTAR SOLUTIONS