18 березня 2014

Згідно виданню "Капітал", дніпропетровська мережа супермаркетів Varus купує магазини "Перекресток". Під контроль Varus перейде 13 торгових точок, права оренди приміщень і обладнання, а також залишки товару на складах. Планується, що через два три місяці магазини "Перекресток" будуть перейменовані в Varus.

Мережа магазинів "Перехрестя" входить до російської групи X5 Retail, яка займає друге місце по виручці в Росії. За оцінками керуючого партнера консалтингової компанії Retainet Олександра Ланецького, вартість української частини бізнесу X5 Retail Group може становити $5-10 млн.

Мережа "Перекресток" працює в Україні вже десять років і на сьогодні є останнім російським рітейлером в Україні.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Останні новини M&A за секторами

Новини M&A в інших секторах