13 лютого 2014

Мережа будматеріалів, німецької групи Praktiker продала свої українські магазини аудиторській компанії Kreston Guarantee Group Ukraine в інтересах приватного інвестора, повідомляє «Коммерсант Україна» посилаючись на прес-службу Praktiker Group.

Покупцем ТОВ "Практікер Україна" (чотири магазини в Києві, Львові, Миколаєві та Макіївці) виступила аудиторська компанія Kreston Guarantee Group. Керуючий партнер Kreston Guarantee Group Олексій Мечинський розповів, що операція з купівлі виконана в інтересах третьої особи, відмовившись уточнити, кого саме, і пославшись на договір про конфіденційність. На сайті Kreston Guarantee Group Ukraine повідомляється, що серед її клієнтів такі великі компанії, як мережі Metro C & C, "Київстар", "Міжнародні авіалінії України" і агрохолдинг "Мрія". Однак якщо проаналізувати список клієнтів Kreston GCG (http://kreston-gcg.com/ru/clients/), яка, швидше за все, пов'язана з Kreston Guarantee Group, серед клієнтів багато компаній розташованих у східних областях України та підконтрольних зокрема бізнесменам Рінату Ахметову та Дмитру Фірташу.

У той же час "Епіцентр" і Leroy Merlin офіційно заявили виданню «Коммерсант Україна», що не мають відношення до купівлі мережі магазинів Praktiker в Україні.

У липні 2013 року після невдалих переговорів з кредиторами Praktiker оголосила про свою неплатоспроможність, в результаті чого була відкрита процедура її банкрутства. Тоді ж було заявлено про бажання Praktiker піти з ринку України до кінця 2013 року. У 2011 році збиток "Практікер Україна" склав 53,1 млн. грн при виручці в 321,4 млн. грн. У I півріччі 2012 року збиток склав 18,4 млн грн, виручка – 159,4 млн. грн.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Останні новини M&A за секторами

Новини M&A в інших секторах