14 січня 2014

Стало відомо, що між власником агрохолдингу KSG Agro Сергієм Касьяновим і мережею Varus ведуться переговори про злиття мереж Spar і «Бекон» (близько 20 торгових точок) з мережею Varus, розповів «Капіталу» співвласник Varus Руслан Шостак. Всі магазини Spar будуть перейменовані в Varus, а Сергій Касьянов натомість отримає частку в керуючій компанії «Омега».

Злиття зі Spar дозволить Varus вийти на київський ринок, говорить Руслан Шостак. За його словами, зараз мережа Varus налічує 35 торгових точок, які розташовані в Дніпропетровську, Донецьку, Кривому Розі, Дніпродзержинську, Нікополі та пр.

Spar - велика міжнародна мережа супермаркетів, яка налічує 33 супермаркети по всій Україні.

ТОВ «Омега» засновано в 2000 році. Перший супермаркет Varus був відкритий в 2003 році в Дніпропетровську. До кінця 2010 року мережа VARUS приросла шістьма торговими об'єктами і почала випускати продукцію під власною торговою маркою. Станом на 25 грудня 2013 мережа VARUS налічує 33 магазини, загальна торгова площа - близько 41 000 кв. м.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

  • Надання комплексної аналітики з українського ринку інвестиційно-банківських послуг (угоди, мультиплікатори, вартість послуг, рейтинги інвестбанків і консультантів)
  • Агрегація всіх buy/sell side та інвестиційних пропозицій існуючих в Україні (вище USD 1 млн.)
  • Підвищення ефективності залучення нових клієнтів і реалізації угод

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

ASTAR SOLUTIONS

Останні новини M&A за секторами

Новини M&A в інших секторах