Автоцентр

Популярне Full Sale

3,000,000.00 USD

Опис проекту

Автоцентр

Організаційно-правова форма: Дві юридичні особи у формі Товариство з обмеженою відповідальністю.

Розташування: Західна Україна, м.Івано-Франківськ

Нерухомість:

Автоцентр №1:

Загальна площа – 1 665,5 кв.м, в тому числі: Салон – 432,7 кв.м. СТО – 399 кв.м. Цех для рихтуання – 209,1 кв.м Цех для фарбування – 352,7 кв.м Фарбувальні камери – 91 кв.м Склад – 68,0 кв.м Адміністративні приміщення – 113 кв.м

Автоцентр №2:

Загальна площа – 1 868,8 кв.м, в тому числі: Салон – 354,4 кв.м. СТО – 849,4 кв.м. Цех іномонтажу – 109,1 кв.м Автомийка – 446 кв.м Адміністративні приміщення – 109,9 кв.м Всього загальна площа всіх приміщень складає 3 534,30 кв.м.

Земельна ділянка знаходиться у власності.

Опис:

Сертифікований сервісний автоцентр №1. В жовтні 2004 року Компанія отримала офіційне дилерство автомобілів ŠKODA. Концептуальний 3S комплекс (Sale - салон, Service — сервісне обслуговування, Spareparts — запчастини), котрий відповідає усім корпоративним стандартам Skoda.

Сертифікований сервісний автоцентр №2. Компанія є офіційним дилером автомобілів марки «SSANGYONG» та «GEELY». Весь персонал пройшов спеціальну кваліфікаційну підготовку, про це свідчить наявність сертифікатів. Більшість працівників – досвідчені спеціалісти зі стажем роботи. На території станції технічного обслуговування також розташовано відділ продаж запасних частин. В ньому представлено більше 10000 найменувань запчастин і додаткового обладнання, оригінальність і якість яких підтверджено відповідними сертифікатами. Автоцентри надають весь спектр послуг, пов’язаних з придбанням та обслуговуванням автомобілів, в тому числі й гарантійний ремонт.

Ціна: 3 000 000 доларів США за 100% корпоративних прав підприємства або 1 000 000 доларів США за 30% корпоративних прав підприємства. Можливий продаж окремо одного з автоцентрів. Умови продажу до обговорення.

За детальною інформацією звертайтесь:

Фалендиш Ярослав Мирославович, Генеральний директор Тел: +38.044.280.2350, Мобільний: +38.067.518.2424 Факс: +38.044.280.2346 E-mail: faltndysh@mtinvest.com.ua

Вовк Тетяна Миколаївна, Менеджер з супроводження транзакцій Тел:+38.044.280.2350 Мобільний: +38.067.595.1401 Факс: +38.044.280.2346 E-mail: vovk@mtinvest.com.ua

Інші подробиці про проект

Тип профайла Опис проекту
Річний оборот після укладання NDA
EBITDA після укладання NDA
Чистий прибуток після укладання NDA
Продукт Продаж автомобілів
Конкуренти Інші автосалони
Активи Два автоцентри
Частка 100 %
Причина продажу Інші проекти
Місцезнаходження Івано-Франківська область
Я Консультант

Подробиці проекту

ID номер тізера/проекту : 6
Написати власнику проекту Share
 

Номер телефону

Вибачте, але Вам спочатку необхідно або зареєструватися, або авторизуватися на M&A Ukraine.

Автоцентр

Форма зв'язку

Вибачте, але Вам спочатку необхідно або зареєструватися, або авторизуватися на M&A Ukraine.

Що не в порядку з цим Тізером/проектом?

Вибачте, але Вам спочатку необхідно або зареєструватися, або авторизуватися на M&A Ukraine.

Додати в обране

Вибачте, але Вам спочатку необхідно або зареєструватися, або авторизуватися на M&A Ukraine.

Реєстрація

Зареєструйтеся на M&A Ukraine

Розділ «Тізери» являє собою інструмент для власників бізнесу, консультантів, приватних інвестиційних компаній і стратегічних покупців, який дозволяє розміщувати інформацію про бізнес на продаж, інвестиційні проекти або запити на покупку бізнесу.

Це безкоштовно для всіх зареєстрованих користувачів. Однак, пропоновані до розміщення тізери, проекти і мандати проходять ретельну перевірку на предмет якості проекту і передбачувана сума угоди повинна бути не менше USD 1 млн.

Якщо ваш проект відповідає цим критеріям, пройдіть процес реєстрації на сайті.

Всі тізери/проекти

1 Продаж успішного дистриб´ютора продуктів харчування
РЕЗЮМЕ Пропонується до продажу 100 % корпоративних прав успішного дистриб´ютора продуктів харчування щоденного попиту в Західному регіоні. Компанія здійснює повний цикл дистриб´юторської...
1 Автоцентр
Автоцентр Організаційно-правова форма: Дві юридичні особи у формі Товариство з обмеженою відповідальністю. Розташування: Західна Україна, м.Івано-Франківськ Нерухомість: Автоцентр...

Дізнатися більше

Послуга віртуальної кімнати даних

Послуга віртуальної кімнати даних для угод злиття і поглинання, реструктуризації, IPO або проектів, пов'язаних з отриманням фінансування (випуски облігацій, синдиковані кредити і т. д.), а також проектів, які потребують обміну конфіденційною інформацією c зовнішніми користувачами.

Правила розміщення оголошень

  • Оголошення може розмістити БЕЗКОШТОВНО будь-який зареєстрований користувач.
  • Оголошення публікується першим в списку своєї категорії після проходження модерації та переміщується вниз списку в міру публікації нових оголошень.
  • Редагувати, активувати, деактивувати, рекламувати або видалити своє оголошення користувач може через особистий профіль.
  • При подачі оголошення поля позначені червоною зірочкою обов'язкові до заповнення.
  • У заголовку вказується тільки назва компанії або назва об'єкта.
  • У тексті оголошення забороняється вказувати контактну інформацію (телефони, електронні адреси та ін.), а також посилання на інші сайти.
  • При подачі оголошення можна додати до 5-ти фотографій.

Звертайтеся до професіоналів

Щоб купити / продати бізнес або інвестувати в проект в Україні з мінімальним ризиком, доцільно скористатися послугами консультантів, які зареєстровані на сайті M & A Ukraine. Вони проконсультують по будь-яких питань, пов'язаних з купівлею / продажем бізнесу і інвестиціями в українські проекти.

На сайті Ви можете зв'язатися з аналітиками, юристами, інвестиційними банкірами, бізнес-брокерами та аудиторами, які не просто підберуть для вас цікавить бізнес, а й проаналізують його діяльність, перевірять документацію і проведуть переговори, допоможуть у продажу бізнесу в Україні, щоб придбати / продати бізнес на максимально вигідних для вас умовах.

ASTAR SOLUTIONS

Пошук